משלוחי בלונים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

משלוחי בלונים

איך הופכים את האירוע לצבעוני ושמח

מאולם מקושט בסרטים, בבלונים ענקיים וצבעוניים, דרך פרחים וקונפטי ועד מוסיקה שתקפיץ את כולם: קבלו כמה טיפים טובים להפיכת כל אירוע לאירוע צבעוני ושמח
חללים גדולים – במיוחד אולמות אירועים גדולים ואפילו המושקעים ביותר - נוטים להיראות מעט סטנדרטיים אם לא מעניקים להם איזשהו נופך אישי.
חללים מושקעים יעניקו לנו מיד בכניסה את אפקט ה'וואו', אבל מעבר לכך יהיו אלה פרחים למשל, כמו שיש במגוון
חנויות פרחים מומלצות, שיוסיפו את הנופך האישי, מצד אחד, ומצד שני העכשווי והשמח:
פרחים – איך משתמשים בהם?
פרחים מעניקים תחושה של רעננות וטריות; של משהו שקורה עכשיו. הם משרים גם שמחה רבה הודות לצבעים שלהם, במיוחד אם הם צבעים חמים כגון צהוב, כתום או אדום. ואם האירוע שלכם הוא אירוע מפואר ואלגנטי בהרצליה למשל, אתם תמיד יכולים להשתמש בפרחים לבנים.
פרחים מעניקים תחושה של שפע – זרים גדולים, גבוהים, שמוצבים במקומות אסטרטגיים בחלל, עושים את זה בצורה הטובה ביותר.

בלונים
מזמן כבר לא רק לילדים, אבל ברור שקודם כל באירועים שמיועדים לילדים: בלונים מגיעים היום בשלל צורות, גדלים וממגוון חומרים.
בלוני הליום בצורות שונות מחומרים מתכתיים, בלונים ארוכים או שמנים ועגולים, בלונים בצורת ספרות או אותיות ועוד ועוד.
מבלונים אפשר ליצור שערים לכניסה לאולם – בלונים לבנים ויפים בחתונה לבנה בהרצליה, למשל – ואפשר ליצור מהם גם סידורים לשולחן.
אם אתם רוצים להפתיע את האורחים שלכם, מלאו כמה בלונים בקונפטי, נפחו בהליום וקשרו מעל לשולחנות: ברגע הנכון, בקשו מהמלצרים לפוצץ את הבלונים האלה, ותראו מיד את האפקט...

סרטים וקונפטי
סרטים יכולים למלא חללים גבוהים ונמוכים כאחד, תלוי מה הרוחב שלהם ומאיפה קושרים אותם: סרטים רבים, עבים יחסית, יכולים לרדת מהתקרה, בעוד סרטים צרים יכולים לשמש כעיטור צבעוני מאוד לשולחנות.
במקומות בהם לא נח לתלות סרטים, קישרו אותם לבלוני הליום והעיפו באוויר, אל עבר התקרה. ניתן לכוון את גובה הבלון באמצעות כמות ההליום שממלאים בו.
קונפטי יכול לשמש לעיצוב רגע מיוחד באירוע, אם מפזרים אותו בעיתוי הנכון. אפשר להשתמש בקונפטי לאורך זמן הריקודים למשל בכל פעם שמתחיל איזה שיר מדליק או מקפיץ.
ולסיום: זיקוקים ופירוטכניקה
לילדים ולמבוגרים, לחתונות ולמסיבות בכלל: היום יש שפע רב ומגוון שלם של זיקוקים במארזים שונים. יש זיקוקים שמיועדים למנות מיוחדות, כמו קינוחים, אבל אתם יכולים להשתמש – כמו בקונפטי – בזיקוקים כדי לציין שלב או נקודה מיוחד באירוע שלכם.
עיתויים קלאסיים? כניסה וצעידה של חתן וכלה לעבר החופה, סיום החופה וכו'.