בלונים לאירועים פרטיים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

בלונים לאירועים פרטיים

בלונים לאירועים פרטיים

רוצים לחגוג אירוע מיוחד ואתם לא יודעים איך?
אנחנו בבלון 4 מי יודעים איך להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח!
אנחנו מציעים לכם בלונים לאירועים פרטיים, ביניהם בלונים לברית, בלונים לבריתה, בלונים לבר מצווה, בלונים לבת מצווה, אפילו בלונים לחתונה !

איך נעשה את זה?
בלונים לחתונה הם דרך מקורית ונפלאה ליצור אווירה מיוחדת. אם החתונה נערכת באולם ניתן לפזר בלונים לחתונה על התקרה. הבלונים האלה הם בלוני הליום עם מראה וגימור יוקרתי, סרט ושובל ארוך, שנותנים תחושה של חגיגיות. כמו כן ניתן לעשות רשת בלונים לחתונה שתתפזר לאחר שבירת הכוס ותעצים את השמחה הגדולה, או חופה שעשויה מאותם בלונים לחתונה עם גימור פנינה או מטאלי, בצבעים בהירים, שיתנו תחושה רומנטית.

בלונים לברית , כמו גם בלונים לבריתה , יכולים להיות עשויים מבלונים בצורת מוצץ. ההבדל בין בלונים לברית לבין בלונים לבריתה הוא שבלונים לברית הם בצבע תכלת וכחול (צבעים שנחשבים לצבעים של בנים) בעוד בלונים לבריתה הם בצבעי וורוד ולבן.

בלונים לבר מצווה כמו גם בלונים לבת מצווה יכולים להיות זרי בלונים צבעוניים מדהימים, או זר בלונים עם שם חתן או כלת המצווה. כמו כן ניתן לוותר על שלל הצבעים, וליצור קבוצות צבעים מדהימות- צבעים כחולים באותם בלונים לבר מצווה וורודים אדומים למקבילה שלהם, בלונים לבת מצווה . ניתן גם להדפיס את תמונתם של בן או בת המצווה על הבלונים.

בלונים לאירועים פרטיים יכולים להיות מסיבת יום הולדת, מסיבת יום האהבה, מסיבת יום העצמאות, או פשוט ערב רומנטי ומקורי בבית, עם זרי בלונים שאומרים את המילים הפשוטות והנצחיות "אני אוהב אותך". בלונים לאירועים פרטיים יכולים לשדרג כל אירוע, ליצור אווירה קלילה ורומנטית, או שמחה וסוערת, הכול לבחירתכם ועל מנת לשמח אתכם באירוע החגיגי והנפלא שלכם.

אנחנו בבלון 4 מי נמצאים כאן עבורכם בכל שלב של ההתלבטות. אל תרגישו שהכול על הכתפיים שלכם- אנחנו נשמח לעזור לכם לבחור בלונים לאירועים פרטיים בדרך שתכבד את האירוע, תעצים אותו, ותהפוך אותו לבלתי נשכח.

כל השיטות והדרכים שציינו למעלה יכולות להיות מיושמות בכל סוג של קישוטי בלונים לאירועים פרטיים . ניתן גם, בנוסף לבלונים באירוע, להתגנב למגרש מכוניות האורחים ולתת להם שי של בלון לנסיעה הביתה. התקשרו אלינו ותשמעו על עוד שיטות מיוחדות וייחודיות ליצור את אירוע החלומות שלכם.