זיקוקי דינור

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

זיקוקי דינור

זיקוקי דינור

לאיזה סוגים של זיקוקי דינור ניתן לצפות? ישנם כמה סוגים של זיקוקין די נור:

פגז כדורי (Aerial Shell) - זה סוג של זיקוקין דינור שנראה כמו התפרצות עגולה וסימטרית. כאן אנו מסדרים את הכוכבים (ראו הסבר בזיקוקים ופירוטכניקה) מסביב לגרעין תערובת נפץ לשבירה. אז מציתים את תערובת הנפץ, מה שיוצר לחץ של גזים, שגורם להתנפצות גוף הפגז ושיגור הכוכבים בצורה עגולה וסימטרית. פתיל ההצתה נמצא בהשהייה, בתוך צינורית שמפרידה אותו מהשכבות החיצוניות. הוא מתפוצץ כשהוא מגיע לאוויר, במופע זיקוקי דינור מרשים.

פגז צילינדרי - סוג של זיקוקין די נור שדומה לפגז הכדורי, אבל סידורם של הכוכבים הפירוטכניים במבנה צילינדרי מונע מהפיצוץ להיות עגול או סימטרי. כשמחברים את הפגזים אחד על גבי השני נוצרים זיקוקי דינור שמתפוצצים בכמה שלבים. זה סוג פגזים פופולארי, קל יותר להכנה, אך בדרך כלל מכיל יותר כוכבים פירוטכניים.

פגזים קטנים - ניתן להכין פגזים קטנים יותר (שיכולים להיות כמו זיקוקין די נור של פגז צילנדרי או כדורי אבל בקטן) שאותם ניתן לשגר באמצעות מנוע רקטי, שיטה שנחשבת באופן כללי לפחות בטוחה.

זיקוקין דינור מופיעים בשלל צורות נוספות. ניתן למשל להשתמש במזרקות פירוטכניות, היוצרות אש וניצוצות, גלגלים פירוטכניים שיוצרים צורה של גלגל באוויר, כוכבי שביט, מוקשי כוכבים פירוטכניים, כוורות, מפלים, האמרים, ספרקלרים, רקטות, נרות רומאיים ועוד שלל של זיקוקי דינור מרהיבי עיניים למופע שהאורחים שלכם לא ישכחו.