זיקוקים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

זיקוקים

זיקוקים

אין כמו מטווח זיקוקין מרהיב עין בשביל ליצור תחושה של חגיגיות ושמחה באוויר. זקנים, ילדים, בוגרים וצעירים, כולם מוצאים את עצמם מרותקים לאותם אורות בוהקים בשמיים, לצבעים ולצורות המשתנות. משמעות השם זיקוקין די נור מגיע מהתלמוד הבבלי ומשמעותו "ניצוצות אש", ואכן לזיקוקים יש כמעט תמיד ניחוח של קסם שמתלווה אליהם.

כמעט לכל אחד מאיתנו ישנה חוויה זכורה אהובה שבה צפינו במטח זיקוקים , בין אם היה זה בימי עצמאות, חתונות, או אירועים שמחים אחרים. ישנם זיכרונות טובים מהתחושה של הקהל שעומד יחד וצופה לעבר השמיים, אורות בצבעים שונים, פיצוצים ושריקות, התמוססות של צבעים ואש. כל אלה יוצרים חוויה שלימה ובלתי נשכחת.

אנחנו מציעים לכם מופע זיקוקים מרהיב, לכל סוגי האירועים. באתר שלנו תמצאו את כל המידע שאתם זקוקים לו על מנת להכיר את הזיקוקים, את השימוש בהם, ואת הדברים שיש לשים אליהם לב. לאחר שתגדירו לעצמכם בעזרתנו באיזה מופע זיקוקים אתם מעוניינים, תוכלו לבחור על סמך המידע הנוכחי את סדר הזיקוקים וצורת הופעתם. זכרו שניתן להכין מופע זיקוקים מסוגים שונים- בחלל פתוח או סגור, על הרצפה או בשמיים, אך שישנם אילוצי בטיחות. אנו נוכל לשמש לכם כעזר וסיוע על מנת להסביר ולבדוק אילו זיקוקין יתאימו לאירוע שלכם מכל הבחינות.

שלבי בניית מופע זיקוקים
בניית מופע זיקוקין לפי בחירתכם היא בשלב הראשון. לאחר מכן אנו נדאג לקבל אישור למופע מכל הגורמים הדרושים (תלוי בגורמים ובמקום האירוע), לפי התקנות הקבועות בחוקי הבטיחות. בתכנון צריך להתחשב בגובה המופע לעומת מיקום הקהל, שיחים או עצים, וחומרים דליקים אחרים. ישנם כללי בטיחות מאוד ברורים בנוגע למופעי זיקוקים , ואין צורך לדאוג מכך, אנחנו נטפל בכול.

לקראת האירוע נכין את המקום לזיקוקים:
  • - סידור - נסדר את קני הפגזים בבסיסם ונקבע אותם לקרקע.
  • - טעינה - נטען את הפגזים ונכין אותם לקראת המופע
  • - חיווט - נחבר את כל חוטי החשמל, מערכות ההפעלה והרש"גים
מעוניינים במופע זיקוקים מרהיב שישאיר רושם וזיכרון מתוק מהאירוע? פנו אלינו, וניצור עבורכם מופע זיקוקין מושלם.