מגנטים לחתונה

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

מגנטים לחתונה

מגנטים לחתונה הם דרך מקורית ונפלאה ליצור תזכורת לאירוע בקרב המוזמנים.
למשל, חישבו על הזמנות חתונה. רבים מאיתנו יודעים שהמוזמנים שלנו נוטים לשים את הזמנות החתונה שלנו על המקרר, כתזכורת ליום האירוע. אבל לעיתים הנטייה הזו מגבילה אותנו, משום שאנחנו לא יכולים לבחור בנייר המכתבים שאנחנו מעוניינים בו, אלא רק בנייר מכתבים קל יותר, שניתן יהיה להצמיד למקרר. מגנטים לחתונה פותרים לנו את הבעיה הזו. על גבי מגנטים לחתונה ניתן להדפיס תמונה בסגנון ההזמנה, את שם החתן והכלה ואת התאריך. כך אנחנו מרגישים בטוחים שהמגנט משמש להם כתזכורת. כמו גן זהו גם גימיק נחמד.

מגנטים לחתונה יכולים להיווצר גם ביום האירוע עצמו, ממש במהלכו. ניתן לשלוח צוות צילום ובית דפוס קטן שיכינו מגנטים במהלך האירוע, או לשלוח את תמונות האורחים לאחריו להדפסה. או אז ניתן ליצור עבור האורחים מזכרת נעימה, ולשלוח להם מגנטים לחתונה יחד עם מכתבי תודה, או ממש לחלק אותם ביום האירוע עצמו.

אנחנו בבלון 4 מי מכירים את כל הדרכים ליצור חוויה מקסימה ומיוחדת באמצעות מגנטים לחתונה. הדרכים שהצענו כאן הן ממש על קצה המזלג. תוכלו להתקשר אלינו ולשמוע כיצד נוכל להפוך את יום חתונתכם לאירוע בלתי נשכח, לא רק עבורכם אלא גם עבור האורחים שלכם.