מופע זיקוקים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

מופע זיקוקים

מופע זיקוקים

ארגון מופע זיקוקים הוא לא עניין פשוט, אך הוא עניין יצירתי ומרגש שיכול להיות תפור לפי צרכיו ומידותיו של הלקוח. כמובן שאנו כאנשי מקצוע נספק עבורכם מופע זיקוקין בטיחותי, מרהיב עין ומרגש, אך כדי שתוכלו לדעת מה לבקש ועל מה להתעקש, הנה כמה מהנקודות שצריך לשים אליהן לב:

קודם כל חשוב לשים לב לשני סוגים של מופעי זיקוקין:
  • - אירועים בגנים ואולמות. למשל אירועי שמחות כגון זיקוקים לחתונות, זיקוקים לבר מצוות, וכו'.
  • - אירועי במה. אלה יכולים לכלול את מופעי יום העצמאות, וועדי עובדים, הופעות מוסיקה ועוד.
למופע זיקוקים יש את היכולת לעשות חוויה מדהימה עבור הצופה, חוויה אור-קולית, שמשלבת בין חוש הראייה וחוש השמיעה. חוש הראייה מופעל על ידי הצבעים המרהיבים שקיימים בכל מופע זיקוקין וחוש השמיעה על ידי קולות הפיצוצים והשריקות. למרות שיש רבים שטועים וחושבים שארגון הזיקוקים הוא עניין של מה בכך, וכי רק צריך לשגר אותם לחלל האוויר וכך נוצרים האפקטים, זה בהחלט לא נכון. אנשי מקצוע יכולים ליצור מופע זיקוקים מרהיב שישאיר את הצופים פעורי פה. וזה האפקט שאתם צריכים לחתור אליו בחיפוש אחר מופע זיקוקים מושלם.

למה בכלל לארגן מופע זיקוקין?
  • 1. מופע זיקוקים הופך כל אירוע לבלתי נשכח. יש דבר מה מהפנט בצפייה בזיקוקים. המוזיקה, הקולות הרעשים, האנשים שעומדים בשקט וצופים יחד בשמיים, קולות ההתפעלות, כל אלה יוצרים זיכרון מתוק, ממש כמו הצפייה במופע זיקוקים ביום העצמאות בילדותנו שזכור לרבים מאיתנו עד היום.
  • 2. מופע זיקוקין יכול מאוד לרגש אבל גם עלול להיות יחסית סתמי. לכן צריך לפנות למקצוענים- אנחנו נוכל להכין עבורכם מופע זיקוקים שידהים את האורחים שלכם. חבל לפספס עם מופע בינוני ומטה.
לסיכום מופע זיקוקים הוא הדרך הטובה ביותר להכניס לא רק עניין ו"שואו" לאירוע שלכם, אלא גם להכניס אליו ממש אמנות. פנו אלינו לפרטים ותשמעו כיצד נוכל להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח באמצעות מופע זיקוקין מרהיב.