סידורי בלונים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

סידורי בלונים

סידורי בלונים

סידור בלונים הוא אמנות בפני עצמה. סידורי בלונים שונים נעשים בצורות אמנותיות, וכוללים שילוב בין סוגים שונים של בלונים, בובות, וכל מני הפתעות שהופכות את זרי הבלונים לייחודים ובלתי נשכחים. סידורי בלונים הם אם כן הדרך שלך ליצור רושם וקישוטיות לכל אירוע ולכל מטרה.

סידורי בלונים מורכבים מסוגים שונים של בלונים. ישנם בלונים שעשויים מלייטקס, בשלל צבעים, לעיתים עם גימור מט ולעיתים עם גימור מטאלי או בצבע פנינה. כמו כן ישנם בלונים שעשויים מאלומיניום ומגיעים באינספור הדפסים וצורות. סידור בלונים הוא אם כן המלאכה של איסופם יחד בצורה דקורטיבית וייצוגית, על מנת שישמשו כמתנה נאה ומשמחת, או כקישוט יוקרתי לאירועים ומסיבות.

סידורי בלונים יכולים להיות סידור בלונים בצורה של קשת, של נברשת, או בצורה של דמות דיסני או בעלי חיים נוספים. כמו כן ניתן גם ליצור סידורי בלונים עם דובון פרוותי, למתנה לילד, או עם בונבוניירה יוקרתית, למתנה ליום האהבה. סידור בלונים הוא פעולה יצירתית שמתאימה את המתנה ללקוח ולצרכיו בצורה שתשקף גם את האירוע אותו הוא עורך וגם את האהבה שהוא רוכש כשהוא קונה סידור בלונים כמתנה לאדם אהוב.

אנחנו בבלון 4 מי מומחים ביצירת סידורי בלונים לכל אירוע, בין אם מדובר באירועים פרטיים או אירועים עסקיים, מתנות לאהובים ועוד, אנחנו כאן פשוט משום שאנחנו אוהבים את התחום הזה. נשמח להתאים עבורך סידור בלונים לאירוע או למתנה, מתוך אמונה שלימה שזהו הקישוט או המתנה המשתלמים ביותר. נסה ולא תתחרט!