בלונים לאירועים מיוחדים

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

בלונים לאירועים מיוחדים

בלונים לאירועים מיוחדים

בלונים לאירועים מיוחדים הם דרך מקורית לרעיונות בלתי מוגבלים, שיכולים לשמח כל אדם ולמצוא לו את הבלון הייחודי שהוא רק בשבילו. בלונים לאירועים מיוחדים יכולים להיות בלונים ליום הולדת, בלונים ליום האהבה, בלונים להצעת נישואין, הפרחת בלונים ועוד ועוד.

בלונים ליום הולדת הם דרך נפלאה גם לקשט את יום ההולדת, וגם לשלוח מתנת יום הולדת מקורית. בקישוט ימי הולדת, בלוני יום הולדת יכולים להיות הפיתרון הנפלא. חישבו על זרי בלוני הליום צבעוניים בגינת הבית ליום הולדת ילדכם, על סידורי בלונים ליום הולדת של אהובתכם, בצורת לבבות, או אפילו בלוני הליום על תקרת חדר האורחים כשאתם מארחים למסיבה שהיא רק שלכם.

בלוני יום הולדת יכולים להיות גם מתנה מקורית ונפלאה ליום ההולדת, לא רק לקישוט המסיבה. כשאתם עוד בעבודה, שילחו לילדכם זר בלונים ליום הולדת שמחובר אליו דובון פרווה, או זר בלונים יום הולדת לאהובתכם שכתוב עליו "מזל טוב", או פשוט "אני אוהב אותך". בלונים ליום הולדת יכולים להוות מתנה נפלאה גם כשאתם רחוקים ולא יכולים להגיע למסיבה. כך אתם עדיין נמצאים שם עם המתנה, תוכלו לשלוח גם בלוני יום הולדת בצורה של דמות מסרטי דיסני או לב גדול.

בלונים ליום האהבה הם מתנה כמעט מתבקשת. תחשבו על זה- אהובתכם נמצאת בבית, מתכוננת לבואכם. פתאום- פעמון הדלת מצלצל, ושליח עם זר בלונים ליום האהבה ענק עומד בפתח. ולא רק בלונים ליום האהבה בידיו, אלא גם בונבוניירת שוקולדים, וכרטיס ברכה שמתאר כמה אתם מעריצים ואוהבים כל חלק וחלק באהובתכם. בלונים ליום האהבה יכולים להגיע בצורה של לב ענק, בצורה של בלוני הליום לבבות, הדפס תמונה שלכם יחד כזוג, או כל דבר מקורי אחר שנחשוב עליו יחד.

בלונים להצעת נישואין הם אכן גולת הכותרת. אתם מקשטים את הבית בבלונים, אהובתכם נכנסת פנימה, ופתאום היא מגלה שעל סרטו של אחד מבלוני ההליום שנמצאים על התקרה קשורה טבעת... בלונים להצעת הנישואין הם אם כן הדרך הרומנטית, המקורית והזמינה ביותר ליצור הצעת נישואין מקורית ובלתי נשכחת.

הפרחת בלונים מתבצעת דרך הפרחת בלונים לשמיים ברגע השמחה, או חלוקת הבלונים לאנשים בקהל. דמיינו את תסריט הפרחת בלונים הבא: אתם מתכננים חתונה, וברגע שבירת הכוס מופרחים עשרות בלוני הליום השמיימה. או תסריט שני, לכל האורחים מחולק בלון הליום, איתו הם עומדים בחופה, וברגע שבירת הכוס מתבצעת הפרחת בלונים קיבוצית וכולם משחררים את הבלונים לשמיים. הפרחת בלונים אם כן מעצימה את תחושת השמחה, וגם גורמת לאורחים להרגיש חלק מהאירוע. הפרחת בלונים לא חייבת להתבצע בחתונה, ניתן גם להשתמש בה באופן מוצלח באירועים נוספים. צרו קשר ותשמעו איך.

אם כן בלון 4 מי נמצאים כאן עבורכם בשביל לשדרג כל אירוע קיים ולהפוך את המסיבה שלך למלאה בכל מני טובין של בלונים לאירועים מיוחדים שיהפכו את האירוע שלך למוצלח ובלתי נשכח. מחפש את אותה מקוריות אבל לא יודע איך? צור קשר ונספר לך כל מה שאנחנו יודעים.

מתנה ליולדת | קישוטים ובלונים למסיבת רווקות | מאמר בלונים לחתונה | עיצוב גרפי על בלונים לחתונה