זיקוקים ופירוטכניקה

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

זיקוקים ופירוטכניקה

זיקוקים ופירוטכניקה

זיקוקים ופירוטכניקה יוצרים שילוב אידיאלי, משום שבעוד שהזיקוקים מהווים את המופע המרכזי, הפירוטכניקה מעצימה את האפקט הוויזואלי והופכת את מופע הזיקוקין למרהיב פי כמה.
זיקוקים ופירוטכניקה מגיעים יחד. ליצירת האפקט הפירוטכני משתמשים בכוכבים פירוטכניים. ה"כוכבים" הם תערובת פירוטכנית, שמאגד עיצב אותה לצורה דחוסה. כשמבעירים את התערובת היא יוצרת אפקט מסוים. כך אפשר "לשחק" עם הכוכבים וליצור את השילוב בין זיקוקים לפירוטכניקה – ניתן לשחק עם גודל הכוכב, עם החומרים המאגדים וכו'. מדובר בתרכובות כימיות, ולכן אסור לנסות את זה בבית!

רמת היכולת לשלב בין זיקוקים ופירוטכניקה משתנה בין אירועים שמתרחשים בחלל סגור לבין זיקוקים ופירוטכניקה שמתקיימים בחלל פתוח. השילוב בין זיקוקים ופירוטכניקה הוא אחר באירועים בחלל סגור, כמו אולם תיאטרון, או אולם ספורט. גובהה של התקרה משמעותי, משום שהוא מסמל את המרחק הבטיחותי בין הקהל לנפצים ולעשן. צריך להיות מומחה על מנת לדעת כיצד לפזר את העשן בצורה טובה, כמו גם איזה שילוב פירוטכני מתאים למגבלות האולם. אפקטים פירוטכניים שנמצאו מתאימים הם גלגלים פירוטכניים, מזרקות, אפקטי רעש ופיצוץ, טילים שורקים ועוד ועוד, העיקר הבטיחות והדגש על פיזור העשן באולם (כדי שהאורחים ייצאו ממנו נדהמים ולא משתעלים).

כשאנו באים לשלב בין זיקוקים ופירוטכניקה בחלל פתוח, אין כמעט סוף ליצירתיות ולדברים שניתן לעשות. כאן השמיים הם באמת הגבול. באירועים על במה ניתן להתקין עשרות אפקטים שונים של זיקוקים ופירוטכניקה על הבמה, מאחורי הבמה, בהתאם למוזיקה או בשמיים בסיום האירוע. ישנן אינספור אפשרויות. כמובן שאם מעוניינים במופע זיקוקים ופירוטכניקה מושקע במיוחד, חשוב לפנות לאנשי מקצוע שיודעים כיצד לתכנן אירוע כזה. המחיר הוא כמובן בהתאם, משום שלוקח הרבה יותר זמן לרכוש את המיומנות והידע, כמו גם לתכנן את האירוע הספציפי שלכם, מאשר רק לשחרר זיקוקים השמיימה.

אנחנו נוכל להתאים עבורכם מופע זיקוקים ופירוטכניקה מושלם שייזכר שנים רבות קדימה. ברשותנו הידע המקצועי כמו גם היצירתיות הדרושים ליצירת מופע בלתי נשכח.