בלוני הליום

להזמנות: 054-5656150 בלונים לאירועים, זיקוקים, משלוחי בלונים

צור קשר

בלוני הליום

בלוני הליום

בלוני הליום הם סוג הבלונים שממולא בגז הליום, גז קל יותר מהאוויר, מה שנותן להם את האפשרות לרחף מעלה.

בלון הליום משמח את כולם. הוא נדמה לנו תמיד כקסם, משום שהוא נוגד את כוח המשיכה, ומצליח לעוף למעלה. רבים מאיתנו חוו מה קורה כשאותו בלון הליום שקנו לנו כילדים התעופף לתקרת הקניון. אנחנו גם זוכרים בלוני הליום שחילקו הליצנים בימי ההולדת. לכן בלון הליום תמיד מביא איתו גם קצת מהקסם של הילדות.

השנים עברו, ועכשיו בלוני הליום הפכו להיות הרבה יותר מרק צעצוע לילדים. כיום בלוני הליום משמשים למגוון של קישוטים: בלונים עם הליום וחוט ארוך על תקרת האולם כדי ליצור קישוט שממלא את האווירה בתחושה של ריחוף ושל עדנה, בלוני הליום שקשרו למראות המכוניות שחנו במגרש החנייה של האולם כדי לשמח את האורחים בצאתם, זרי בלוני הליום צבעוניים במסיבות יום ההולדת של הילדים, בגינה ובבית, ועוד ועוד...

בלון 4 מי נמצאים כאן כדי למצוא עבורכם בלון הליום מושלם שיתאים לצרכיכם וצרכי האורחים שלכם. אנחנו מציעים לכם בלונים במגוון צבעים ועם גימורים שונים כגון גימור מטאלי, בצבע פנינה, כמו גם הדפסים רבים ואופנתיים באינספור דרכים וצורות. בלוני הליום יכולים להגיע בלייטקס, או באלומיניום, בעיצוב מיוחד של זרי בלונים, ועוד ועוד.

פנו אלינו כדי לראות את אינספור העיצובים המקוריים והמרהיבים שלנו, ולשמוע על הדרכים הרבות בהן נוכל לקשט את האירוע שלכם במגוון בלונים עם הליום בכל הדרכים ובכל הצורות, כדי ליצור את האירוע המושלם.

כל עיצוב של בלון הליום או זר בלוני הליום שימצא חן בעיניכם ניתן גם לשלוח כמתנה במחיר מיוחד. קראו על משלוחי הבלונים שלנו ותראו איך בעיית מציאת המתנות שלכם נגמרה לנצח.